VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: krerët e shtetit

Ambasadorja Yuri Kim takon Ramën, Metën dhe Bashën: Po ju vëzhgojmë, presim të silleni me përgjegjshmëri!

By | February 19, 2020

Palmer mbledh në takim krerët e shtetit, opozitën e përfaqësuesit e serbëve

By | June 13, 2019

Kancelari austriak fillon vizitën në Kosovë

By | November 6, 2018

Nuland nesër në Tiranë për reformën në drejtësi – Rama paralajmëron paraqitjen e projektiligjit në Kuvend

By | July 9, 2016

Pas Prishtinës – caku i Metës është Beogradi

By | December 14, 2015