VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: liderët politikë

Merruni me të gjallët, jo me të vdekurit – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | April 26, 2019

Me diplomaci tinari, s’ta var as Madagaskari! – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | December 8, 2018

President, pozitë e opozitë – të bashkuar drejt krizës

By | September 19, 2018

Shqiptarët dhe maqedonasit ende kanë marrëdhënie të brishta

By | May 31, 2018

Twitter: Nuk do të bllokohen postimet e liderëve botërorë

By | January 6, 2018

Mesila Gostivari-Shqipëria-krenaria e kombit shqiptar! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | March 17, 2017

Ta lëmë të shenjtë dhe të mos e politizojmë të shenjtën Nënë Terezë – Nga Augustin Palokaj

By | September 7, 2016

Nuland nesër në Tiranë për reformën në drejtësi – Rama paralajmëron paraqitjen e projektiligjit në Kuvend

By | July 9, 2016