VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gazeta prestigjoze

Nxjerrja e përgjimeve nga “BILD”, Krimet e Rënda urdhër: Ndalohet publikimi i akteve të dosjes 339

By | June 5, 2019

“The Economist”: Shqipëria vuan ende nga politika e vjetër dhe e pistë

By | March 14, 2017

“Washington Post”: Nëse reforma nuk miratohet më 21 korrik, bie Qeveria

By | July 14, 2016