VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: konflikt interesi

Dosja kriminale e RTK-së – Nga Drin Zatriqi

By | March 9, 2020

O shqiptar, s`do mend se diçka nuk është në rregull me ty! – Nga Aurel Dasareti*

By | December 29, 2019

“Unë në konflikt interesi se nëna e fëmijëve të mi është në opozitë?” , Meta i përgjigjet Sokol Ballës: Të gjithë e dini që nëna e fëmijëve të tij punon në Qeveri

By | July 2, 2019

Vetingu, shkarkohet anëtarja e Gjykatës Kushtetuese Altina Xhoxhaj, nuk justifikoi pasurinë

By | May 3, 2018

Pasuritë e Ivanka Trumpit dhe burrit të saj vlerësohen në 740 milionë dollarë

By | April 2, 2017

Video: Shkëlzen Berisha shkon në komisionin për CEZ, ja debati me Taulant Ballën

By | February 6, 2017

Tillerson, Exxon bien dakord për një paketë pensioni 180 milionë dollarësh

By | January 4, 2017

Trumpi tërhiqet prej premtimeve më të forta të fushatës

By | November 24, 2016

Giuliani: Ua kam thënë ne sy serbëve ‘është dashur t’ju bombardojm’

By | November 19, 2016

Refuzimi i PD-së, reagon Lu: Jemi të zhgënjyer nga Basha

By | July 13, 2016

Zëvendëskryeministri kroat nën hetim për konflikt interesi

By | May 18, 2016

Edhe Perëndia vuan nga idiotizmi i shqiptarëve – Nga Aurel Dasareti*

By | April 29, 2016

Mandati i Kokëdhimës gjykohet në Kushtetuese

By | March 9, 2016