VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: konferencë për mediat

Rama – Bashës: Po ua vini kufirin tek thana SHBA-së dhe BE-së, ftoj Bashën të ulemi si dy shqiptarë

By | July 13, 2016

Konfirmohet: Çifti në SHBA kishte lidhje me terroristë, armë e bomba në shtëpi

By | December 3, 2015