VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: KINA

Holanda do t’i kthejë 600 mijë maskat e importuara nga Kina

By | March 29, 2020

Kina mund të jetë duke mposhtur Coronavirusin, me një kosto të dhimbshme. Dezinfektohet gjithçka

By | March 9, 2020

Tre persona po trajtohen në QKUK me dyshimet për koronavirus, njëri është nga Kina

By | February 26, 2020

Enë kuzhine nga Kina – Lëshojnë metale të rënda në ushqim 10 herë më shumë se norma

By | October 31, 2019

Kërcënimi kinez – Nga Janusz Bugajski*

By | March 3, 2019

Të huajt nuk investojnë në Shqipëri: Zero financime Kina, “thërrime” BE-ja

By | February 15, 2019

Shanahan: Kina, fokusi kryesor i Pentagonit

By | January 2, 2019

“Zëri i Amerikës” pushon nga puna shefen e gjuhës kineze

By | November 30, 2018

Juncker: “BE bisedime në çdo nivel me SHBA-të për mosmarrëveshjet tregtare”

By | November 12, 2018

Ballkani i epokës globale, midis Lindjes e Perëndimit – Nga Skënder Buçpapaj

By | April 28, 2018

Filozofi Zhuangzi: 4 fazat e jetës së njeriut, ja pse nuk duhet të shqetësohemi për vdekjen…

By | December 3, 2017

CIA: Ja si Kina prishi bashkëpunimin me Moskën pas kritikave ndaj Shqipërisë, regjimi i Hoxhës sulme të forta ndaj SHBA më 1963

By | October 22, 2017

Koreja Veriore kërcënon Shtetet e Bashkuara

By | September 11, 2017

Habit Kosova, qeveria e Haradinajt do të ketë vetëm 4 ministri më pak se…Kina me 1.4 miliardë banorë

By | September 9, 2017

Irani dhe Kina kanë zhvilluan stërvitje ushtarake në Gjirin Persik

By | June 18, 2017

Kina druan nga konflikti SHBA-Kore e Veriut

By | April 14, 2017

Rritet kapaciteti i prodhimit energjetik nga hidrocentralet në botë

By | March 26, 2017

Pse Europa “pushtoi” botën – Nga Robert Fulford

By | March 13, 2017

Deri më 2025 Kina do të hapë 50 mijë akademi futbolli

By | February 22, 2017

Zvicër: I fuqishmi Xi Jinping, një “lider i përgjegjshëm” në Zvicër

By | January 13, 2017

BMW do të tërheqë mbi 193000 automjete

By | December 26, 2016

Rusia dhe Kina i vunë veto rezolutës për armëpushim në Alep

By | December 6, 2016