VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shkencëtarët

Funerali i pesë studiuesve bërthamorë rusë

By | August 13, 2019

Prof.Dr. Bajram Shabani, apo Njeriu me dritë në sy! – Nga AGRON SHABANI

By | February 15, 2018

Shkencëtarët zbuluan se shpirti nuk vdes, ai kthehet mbrapsht në univers

By | December 22, 2017

Antarktidë, shkëputet ajsbergu një trilion tonësh

By | July 12, 2017

Kur jeni të lodhur mos hani ëmbëlsira, por banane

By | June 15, 2017

Teknologjia përpiqet të eliminojë nevojat për ushqime shtazore

By | June 14, 2017

DITA E EVROPËS – GJENETIKA ZBULON SE EVROPA ËSHTË NJË FAMILJE E MADHE

By | May 9, 2017

Shkencëtarët zbulojnë çfarë ndodh pas vdekjes

By | April 21, 2017

Një asteroid i madh pritet të kalojë afër Tokës

By | April 19, 2017

Jeruzalem – Pas 5 shekujsh hapet për shkencëtarët varri i Jezu Krishtit

By | November 25, 2016

Zbulime shkencore rreth pluhurit të Hënës

By | June 30, 2016

SHQIPERIA E PARTIVE DHE PARTIAKEVE – Nga REXHEP SHAHU

By | April 5, 2016

Femrat kanë kujtesë më të fortë se meshkujt

By | December 17, 2015

Të jetosh më mirë duke ecur në natyrë

By | July 23, 2015