VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pushtet

Jusuf Buxhovi: Klikat kriminale nuk dorëzohen lehtë, por ata duhet të largohen nga pushteti…

By | November 27, 2019

S`PAKU QE 17 VJET NA SHKUAN KOT TUE PROVUE PUSHTSHTETARËT VENDORVENDOR.. ! – Nga Abas Fejzullahi

By | June 9, 2017

Revolucioni Bolshevik si Luftë Civile – Nga Andrea Stefani

By | November 26, 2016

“Lufta në Siri bëhet vetëm për para, Zoti nuk ka lidhje fare” – Nga Xhentila Gjosha

By | August 14, 2016

Papa niset në Poloni – Papa: bota është në luftë, jo për fe, por për pushtet

By | July 27, 2016

Kosovë – Përplasjet politike shtyjnë reformën zgjedhore

By | July 20, 2016

Dhe vdekja nuk do të ketë pushtet – Poezi nga DYLAN THOMAS – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | February 11, 2016

HIMN BUKURISË – Poezi nga CHARLES BAUDELAIRE; Shqipëroi: ELIDA BUÇPAPAJ

By | July 14, 2015