VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryeministri shqiptar

’’Jam arrestuar në Bolonja’, Bylykbashi: Rama nuk e ka deklaruar në formularin e dekriminalizimit, në këtë rast humbet fuksionet si kryeministër dhe deputet

By | April 2, 2020

Kryeministri Rama bën thirrje në Moskë për njohjen e Kosovës

By | February 27, 2020

TV KLAN (Pa)debati me Edi Ramën! – Nga Skënder KARAÇICA

By | February 14, 2020

Gazetari i Bild në “A show”: Do publikoj të tjera përgjime, ja çfarë ka në to (video)

By | June 17, 2019

“Off Guardian”: Kryeministri shqiptar po çon vendin drejt konfliktit civil

By | May 14, 2019

Në Shqipëri bazë ajrore e NATO-s

By | August 4, 2018

Rama ballafaqim me 4 gazetarë grekë, pritet tension për temat e nxehta Athinë-Tiranë

By | November 21, 2016

Majko: “Ngrohtësia” e Beogradit për Tiranën e ka një hile”

By | October 10, 2016

Edi Rama promovon në tetor në Beograd librin e tij “Kurban”

By | August 26, 2016

Asnjë nuk mund ta mposhtë dot aleancën USA – Albania – Nga Spartak Ngjela

By | July 18, 2016

EDI RAMA: FOTOALBUMI I TAKIMIT ME DIASPORËN NË NEW YORK

By | April 13, 2016

Rama pret Mogherinin: Nuk i hapim kufijtë e nuk ngremë mure

By | March 4, 2016

Nuk kuptojnë apo nuk duan të kuptojnë! – Nga FRANK SHKRELI

By | December 23, 2015

Kryeministri Rama shkon në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes – Vuçiç reagon për fitoren

By | October 8, 2015

‘Danas’: Rama i anulon ftesën Thaçit për hir të Vuçiç

By | October 6, 2015