VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Podesta

Sa kanë paguar Rama dhe Lulzim Basha për Tony Blair dhe Podesta, Meta paguan 1000 $ në ditë!

By | March 29, 2016

Ilir Meta nesër në SHBA – cili është qëllimi kryesor i vizitës?

By | October 23, 2015