VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti Erdogan

Erdogan: “Turqia nuk është më në gjendje të përballet me një valë të re të refugjatëve”

By | February 20, 2019

Erdogan: Khashoggi, viktimë e një vrasjeje me paramendim

By | October 23, 2018

NJË TURQI E FORTË-AVANTAZH GJEOPOLITIK PËR SHQIPËRINË – Nga SHABAN MURATI

By | June 25, 2018

Erdogani kritikon ashpër një grup personalitetesh franceze

By | May 8, 2018

Kosova nuk është zotërim kolonial as i Erdoganit, as i Thaçit e as i Behgjet Pacollit – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | April 2, 2018

Kosova do t’i sqarojë arsyet e deklaratave të Erdoganit

By | April 1, 2018

Presidenti Erdogan falënderon homologun e tij Thaçi

By | April 1, 2018

Presidenti turk viziton Greqinë

By | December 7, 2017

Çfarë ndodhi para ndërtesës së Ambasadës Turke në SHBA

By | May 20, 2017

Turqia përcakton sot mënyrën e qeverisjes

By | April 16, 2017

Erdogani: “Pavarësia dhe integriteti territorial i Kosovës janë të padiskutueshme”

By | December 30, 2016

Presidenti Thaçi pritet me ceremoni zyrtare nga Erdogani

By | December 29, 2016

Erdogani: “Vrasja e ambasadorit Karlov, provokim për marrëdhëniet Turqi-Rusi”

By | December 20, 2016

Ambasada turke në Tiranë: Presidenti Erdogan dhe qeveria turke janë në krye të detyrës

By | July 16, 2016

Erdogani: Ndodhem në vend të sigurt, populli turk ta kundërshtojë grushtin e shtetit

By | July 15, 2016

Mbrëmë takim Biden-Erdogan në Uashington

By | April 1, 2016

Erdogani: Kurrë nuk do ta gjunjëzojnë Turqinë

By | March 15, 2016

Erdogani: Turqia nuk do ta njohë aneksimin e paligjshëm të Krimesë

By | March 10, 2016

Erdogan: Në rast se reagimet do të vazhdojnë, jemi të detyruar të marrim masat tona

By | December 2, 2015

Reporter sans Frontieres peticion presidentit Erdogan për lirimin e dy gazetarëve turq

By | December 2, 2015

Antalia – Në Samitin e Liderëve G20 nuk do të interpretohet muzikë

By | November 15, 2015