VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Andrei Karlov

Turqi: Raportohet se një ruse është arrestuar në lidhje me vrasjen e ambasadorit Karlov

By | March 6, 2017

Fotografia e vrasjes së ambasadorit rus fiton garën e Fotografisë së Shtypit në Botë

By | February 13, 2017

Hakerët rusë po tentojnë të hapin iPhonin e vrasësit të ambasadorit rus në Turqi

By | December 24, 2016

Një vrasje postmoderne – Nga Xhejms Pulos

By | December 23, 2016

Erdogani: Rrjeti i Gulenit pas vrasjes së ambasadorit rus

By | December 21, 2016

Turqi: Fethullah Gulen fajësohet për vrasjen e ambasadorit rus

By | December 21, 2016

Trumpi: Ambasadori rus u vra nga një terrorist radikal islamik

By | December 20, 2016

Ankara: Njëri nga të plagosurit është Anastas Zimbinkali, lindur në Shqipëri dhe banues në Turqi

By | December 20, 2016

Erdogani: “Vrasja e ambasadorit Karlov, provokim për marrëdhëniet Turqi-Rusi”

By | December 20, 2016

Putini flet për herë të parë për vrasjen e ambasadorit rus në Ankara

By | December 20, 2016

Express: “Vrasja e ambasadorit rus mund të nisë Luftën e Tretë Botërore”

By | December 19, 2016

Mevlut Mert Altintash, vrasësi i ambasadorit rus në Turqi

By | December 19, 2016

Erdogani i telefonon Putinit pas vrasjes së ambasadorit

By | December 19, 2016

Vritet me atentat ambasadori i Rusisë në Turqi

By | December 19, 2016

Ankaraja protestë: Rusia shkeli hapësirën ajrore të Turqisë

By | October 5, 2015