VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: provokimet

Kosnett dhe Scott: 2019-a do të duhej të jetë viti për një marrëveshje Kosovë-Serbi

By | February 8, 2019

Çfarë ndodhi para ndërtesës së Ambasadës Turke në SHBA

By | May 20, 2017

Ministria e Jashtme e Maqedonisë thërret ambasadorin e Shqipërisë

By | April 4, 2017

Kush e ndali trenin!? – Nga Florim Zeqa

By | January 16, 2017

Intervista-Thaçi: Serbia po llogaritë në Rusinë për ndarjen e Kosovës

By | January 16, 2017