VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: qeveria turke

Basketbollisti turk i NBA-it Kanter, kërkohet në Turqi

By | July 13, 2019

Media: Kashogi mund të ketë regjistruar vdekjen e tij në Apple Watch

By | October 13, 2018

Turqia i jep fund gjendjes së jashtëzakonshme

By | July 19, 2018

Intervista – Flet avokati turk i Izet Haxhisë: U ekstradua nga Turqia me një kusht

By | May 12, 2018

Spastrimi i Çamërisë dhe qëndrimi shqiptar – Nga Hajredin Isufi

By | March 25, 2017

SHBA: Turqia nuk është vetëm aleatja jonë, është edhe mikja jonë

By | July 29, 2016

SHBA mbështet Turqinë: Arrestimet pas tentimit të puçit janë të arsyeshme

By | July 20, 2016

Armët bërthamore amerikane në Turqi tashmë nuk janë të sigurta

By | July 20, 2016

Ambasada turke në Tiranë: Presidenti Erdogan dhe qeveria turke janë në krye të detyrës

By | July 16, 2016