VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti i Turqisë

Presidenti turk u kërkon vendeve islamike të ndihmojnë Shqipërinë

By | November 27, 2019

Erdogani në Beograd: Një marrëveshje e arritur mes Kosovës e Serbisë do të jetë e pranueshme edhe për ne

By | October 7, 2019

Erdogan: “Turqia nuk është më në gjendje të përballet me një valë të re të refugjatëve”

By | February 20, 2019

Erdogan: Besoj në zgjidhjen e të gjitha çështjeve me Greqinë

By | February 6, 2019

Presidenti Trump pranon ftesën për të vizituar Turqinë

By | December 24, 2018

Erdogan në “The Washington Post”: Urdhëri për masakrimin e Khashoggit i autoriteteve më të larta të qeverisë saudite

By | November 3, 2018

Përurohet Aeroporti i Stambollit, “pika e re lidhëse e botës”

By | October 29, 2018

New York, takohen Erdogan-Rama

By | September 21, 2017

Turqia blen sistemin raketor rus S-400

By | July 27, 2017

Erdogani kundërshton referendumin e kurdëve në Irak

By | July 10, 2017

Erdogan: Jemi të vendosur të ndërtojmë industrinë tonë kombëtare të aeroplanmbajtëseve

By | July 3, 2017

Këshilltari i Erdoganit, shqiptari Sabri Demiri:Mbështesim Idrizin për të vërtetën e tragjedisë së Çamërisë

By | February 18, 2017

Erdogan: Islami dhe terrorizmi nuk mund të jenë bashkë

By | February 2, 2017

Erdogani dhe Merkeli bisedojnë për zhvillimet në Siri, Irak dhe Detin Egje

By | February 2, 2017

Presidenti Erdogan darkë në nder të presidentit Thaçi

By | December 30, 2016

Erdogani: Mua më ka rritur një nënë shqiptare

By | December 22, 2016

Erdogani pritje me ceremoni zyrtare për homologun shqiptar Nishani

By | December 21, 2016

SHBA: Turqisë t’i lejohet vendosje e trupave në Irak

By | October 12, 2016

Erdogani thotë se BE nuk i dha mjetet për emigrantët

By | October 3, 2016

Turqia dhe SHBA të gatshme ‘të godasin kryeqytetin e IS-it’

By | September 7, 2016

U përurua ura e re e Bosforit

By | August 26, 2016

Sot takohen Erdogani dhe Putini në Rusi

By | August 9, 2016

Në manifestimin e përkrahësve të Erdoganit morën pjesë 5 milionë veta

By | August 8, 2016

Deputetët turq në Uashington për klerikun Gylen

By | August 2, 2016