VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: populli i Kosovës

Intervista – Engel: Do të bëj gjithçka për të ndihmuar Kosovën dhe Shqipërinë

By | November 18, 2019

Thaçi kërkon njohjen e Kosovës nga Vatikani

By | September 24, 2019

Kriminelët në Ballkan ju kanë marrë peng – Nga Ruairí O’Connell*

By | September 1, 2019

Intervista – Williams: SHBA duhet të luajë rol për zhbllokimin e negociatave Kosovë-Serbi

By | May 9, 2019

PROFANI APO TRADHTI KËRKESAT SKANDALOZE TË HASHIMIT E RAMUSHIT – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | March 23, 2019

Haradinaj: Kosova gjithnjë mirënjohëse ndaj NATO-s

By | March 23, 2019

Zëri i Amerikës: Ambasadori William Walker reflekton 20 vjet pas masakrës së Reçakut (intervista)

By | January 12, 2019

Thaçi shpall 2019-ën vit të NATO-s në Kosovë

By | January 8, 2019

Kosova përkujton senatorin John McCain

By | August 26, 2018

SHBA shpreh përkushtimin ndaj Kosovës

By | February 15, 2017

12 Qershor 1999 – Kosova Day – Zbarkimi i NATO-s NË KOSOVË

By | June 12, 2016

Limaj shpreh keqardhje për incidentet dhe kërkon dorëheqjen e Qeverisë

By | January 9, 2016

ARBANA XHARRA:PSE I KENI FRIKËN GJYKATËS SPECIALE NËSE JENI TË PASTËR,JU QË NUK VOTONI NUK E KENI HALLIN E KOSOVËS, POR TË VETES

By | August 3, 2015