VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjidhje

Ambasadori i SHBA në Beograd: Nuk përkrahim çdo zgjidhje

By | October 1, 2018

Vuçiçi: Nuk dua të më thonë se është mirë ta njoh Kosovën

By | September 21, 2018

Vuçiç: Beogradi dhe Prishtina nuk janë as afër arritjes së marrëveshjes

By | August 24, 2018

Gjuriç: Marrëveshje vetëm në dobi të Serbisë

By | August 10, 2018

Markoviq: Është arritur marrëveshja për demarkacionin me Malin e Zi

By | February 15, 2018

Putin: Mbështesim çdo zgjidhje për Kosovën për të cilën pajtohen Beogradi e Prishtina

By | December 19, 2017

HOROSKOPI 2 PRILL 2017

By | April 2, 2017

HOROSKOPI 17 SHKURT 2016

By | February 17, 2016

HOROSKOPI – 22 KORRIK 2015

By | July 22, 2015