VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Selia e Shenjtë

Thaçi kërkon njohjen e Kosovës nga Vatikani

By | September 24, 2019

Le Temps (1927) – Marrëveshja e qeverisë shqiptare me Vatikanin për të plotësuar aspiratat e popullsisë katolike të veriut

By | June 20, 2019

Njohja e Kosovës nga Vatikani, Frendo: Hapi i parë është hedhur

By | December 25, 2018

IMZOT FRANO GJINI RREGJENT’ I DELEGACIONIT APOSTOLIK NË SHQIPNI SHPEJT DO TË JETË SHEJT! – Nga Fritz RADOVANI

By | November 4, 2016

25 vjet marrëdhënie, Shqipëria pa ambasador në Vatikan

By | September 8, 2016

SHENJTERIMI I NËNË TEREZËS SHQIPTARE: 4 SHTATOR 2016 – 2 – Nga Prof. dr. LUTFI ALIA

By | August 21, 2016

Thaçi: Vatikani është afër njohjes së Kosovës

By | June 17, 2016

PANDËSHKUESHMËRIA DHE HIPOKRIZIA POLITIKE NDAJ KRIMEVE TË KOMUNIZMIT – Nga Frank Shkreli

By | April 28, 2016

Sot Urbi et Orbi – Papa jep mesazhin e shpresës

By | March 27, 2016

Papa Françeskut t’i jipet Çmimi Nobël për paqe! – Nga Prof. Dr. MEHDI HYSENI

By | October 2, 2015

Delegati apostolik i Vatikanit për Kosovën Janusz: Selia e Shenjtë njeh realitetin e ri të vendit

By | September 28, 2015