VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: William Walker

William Walker: Formojeni Qeverinë dhe jepni Thaçit pushim – ai tashmë është thinjur

By | January 19, 2020

Kosova shënon përvjetorin e masakrës së Reçakut

By | January 15, 2020

Ish-ambasadori Walker: Bota e kupton se Reçaku ka ndodhur

By | January 14, 2020

William Walker do të vijë në Kosovë

By | January 12, 2020

“Shqipëria e Madhe”, Stalini dhe Mao Ce Duni !? – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | April 14, 2019

William Walker: Këtë herë e vizitova Shtimen për një rast gëzimi

By | February 17, 2019

Willaim Walker parakolon në sheshin e Prishtinës, merr duartrokitje të fuqishme

By | February 17, 2019

Presidenti i Kosovës nuk e ka ftuar Ambasadorin Walker në Ceremoninë Përkujtimore të 20 vjetorit të masakrës së Reçakut? – Nga KLARA BUDA

By | January 18, 2019

MASAKRA QË NDRYSHOI POLITIKËN BOTËRORE NDAJ KOSOVËS – Një reflektim në 20-vjetorin e Masakrës në Reçak – Nga Frank Shkreli

By | January 13, 2019

Zëri i Amerikës: Ambasadori William Walker reflekton 20 vjet pas masakrës së Reçakut (intervista)

By | January 12, 2019

Walker: Nuk jam i gatshëm të pranoj një dekorim nga Thaçi

By | January 16, 2018

Përkujtohen viktimat e masakrës së Reçakut

By | January 15, 2018

Daçiç: Në KS-OKB do të diskutojmë për deklaratat e Walkerit rreth Shqipërisë

By | May 10, 2017

Protestë në mbështetje të ish kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj

By | March 4, 2017

Walker: Shqiptarët kanë arsye të brengosen me fitoren e Trumpit, Amerika nuk do të jetë e njëjta

By | January 16, 2017

William Walker: Ja pse më nuk flas me Thaçin (Video)

By | January 16, 2017

Në përkujtim të masakrës së Reçakut, zbulohet shtatorja e Walkerit (fotot)

By | January 14, 2017

“BACË, NUK ËSHTË KRY!” – Nga Frank Shkreli

By | January 17, 2016

Walker: Kosovës i duhet gjeneratë e re politikanësh (video)

By | January 15, 2016

Sot 17 vjet më parë ndodhi masakra e Reçakut

By | January 15, 2016

Walker: Kosova nuk po shkon në drejtim të duhur

By | January 14, 2016