VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: idetë e reja

MASAKRA QË NDRYSHOI POLITIKËN BOTËRORE NDAJ KOSOVËS – Një reflektim në 20-vjetorin e Masakrës në Reçak – Nga Frank Shkreli

By | January 13, 2019

Zëri i Amerikës: Ambasadori William Walker reflekton 20 vjet pas masakrës së Reçakut (intervista)

By | January 12, 2019

HOROSKOPI E MARTË 6 NËNTOR 2018

By | November 6, 2018

HOROSKOPI E ENJTE 1 NËNTOR 2018

By | November 1, 2018

Rishikimi i kufijve, Thaçi dhe Vuçiçi takohen më 11 nëntor në Paris

By | October 25, 2018