VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: sytë

Instituti i Shëndetit Publik ngre alarmin për gripin e syrit në Shqipëri

By | July 20, 2019

Pikat e bardha rreth syve – Çfarë tregojnë për shëndetin dhe trajtimet natyrale

By | May 1, 2019

Bustinat e çajit bëjnë mrekulli për sytë – Cilat ju duhen dhe si t’i përdorni

By | April 4, 2019

Drita e syve tek fëmijët tuaj, simptomat dhe kur duhet të shkojmë tek mjeku

By | August 31, 2018

JO, FAQET E PARA TË GAZETAVE S’ I LEXOJ – Poezi nga MUSA RAMADANI

By | August 11, 2018

Sa ndikon mungesa e gjumit në shëndetin e syve – Efektet në shikim

By | July 18, 2018

Këndi i humorit: Beni i vogël del nga shkolla dhe rrugës për në shtëpi hyn rastësisht në një bar

By | January 29, 2018

HIMN BUKURISË – Poezi nga CHARLES BAUDELAIRE; Shqipëroi: ELIDA BUÇPAPAJ

By | July 14, 2015

KOMEDIA TEKANJOZE E HISTORISË – Poezi nga BEQIR MUSLIU

By | July 2, 2015