VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Valeria Dedaj

Ekspozita/ Piktori Avni Delvina sjell në 46 tablo Donald Trump-in Nga Valeria Dedaj

By | February 18, 2019

(Video) Kush është skulptori i bustit të Mid’hat Frashërit Nga Valeria Dedaj

By | November 17, 2018

Ministrja e Kulturës nuk ka uruar ende! Bujar Alimani rrëfehet pas triumfit në Varshavë: Çmimi, shpërblimi im për Tanin që s’jeton më

By | October 26, 2018

Fotoreporteri i luftës rrëfen Shqipërinë e viteve 1981-’91: S’kishte makina dhe asgjë, dëgjoja vetëm kakarisjet e pulave! (video)

By | July 9, 2018

Rrëfimi i violinistes të njohur Ina Kosturi për sonatat e Nolit dhe Lec Kurtit Nga Valeria Dedaj

By | May 12, 2018

Elida Buçpapaj Shekullit: “Në Shqipëri edhe vendet e punës trafikohen, “prostituimi” ndodh dhe në Kuvend” Nga Valeria Dedaj

By | January 27, 2018

Durrsakja tenton politikën në Itali: Nuk i harroj rrënjët e mia Nga Valeria Dedaj

By | January 27, 2018

Lazër Stani: Si më shpëtoi Dritëro Agolli dhe mbështetja që i dha mbesës së “armikut” Abaz Kupi

By | February 16, 2017

‘KALVARI I GRAVE NË BURGJET E KOMUNIZMIT – NJË BOTIM ME DËSHMI NGA RRËFIMET E GRAVE QË VUAJTËN NË BURGJET E KAMPET KOMUNISTE Nga VALERIA DEDAJ

By | February 10, 2017

Intervista – Pjerin Logoreci si e kujton ‘mamën’ Marie Logoreci – E mbaj mend kur ushqente pëllumbat që i uleshin mbi supe

By | September 23, 2016

Manjola Trebicka: Më mungon zëri i tim ati Nga Valeria Dedaj

By | December 17, 2015

Elida Buçpapaj:Kryeministri Sali Berisha emëroi për 8 vjet Ambasador në Zvicër Mehmet Elezin, një ish-çensor të KQPSH, të pakonvertuar kurrë –

By | December 8, 2015

Hermira Gjoni: “Më përndoqën sepse isha mbesa e Rauf Ficos” Nga Valeria Dedaj

By | December 8, 2015

Irma Picari: “Dëshiroj të jem aty ku e kam lënë pianon” Nga Valeria Dedaj

By | December 8, 2015

Intervistë e Elida Buçpapajt tek Shekulli:Dosjet t’i hapim – mos mbetemi peng i censorëve të historisë – Intervistoi Valeria Dedaj

By | December 6, 2015

Gëzim Alpion: shenjtërimi i Nënë Terezës vonohet për disa arsye

By | October 19, 2015

Erza Muqolli: Unë fëmija refugjat, i tregoj botës kulturën bujare të shqiptarisë

By | October 12, 2015

“Baresha” dhe Moxarti, një kombinim në violinën e Shkëlzen Doli Nga Valeria Dedaj

By | June 14, 2015

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës Nga Valeria Dedaj

By | June 14, 2015