VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: MIlano

“Situata është dramatike”, flet shqiptarja që jeton në Milano: Në spitale s’ka vende për terapi intensive, të gjithë jemi mbyllur nëpër shtëpi

By | March 9, 2020

(video) Në Milano zviceranët që i mbijetuan Holokaustit

By | May 29, 2019

Tre të vdekur në një aksident hekurudhor pranë Milanos

By | January 25, 2018

Alfred Milot Mirashi: Rruga ime e gjatë nga Miloti në galeritë më të mira të artit botëror

By | November 4, 2017

Këndi i humorit: Një plak i vjetër napoletan, që jetonte në një fshat afër qytetit të Milanos

By | October 9, 2017

Reuters: Sulmuesi i Berlinit është vrarë në Itali

By | December 23, 2016

Burkhalteri në Milano: ‘Bota ndërtohet me fqinjët’

By | October 30, 2015

Armina shkëlqen në Javën e Modës në Milano /FOTO

By | October 2, 2015

Mihajloviç lavdëron Shqipërinë: Serbët nuk bëjnë dot skuadër

By | September 15, 2015

Këngëtari Bono falenderon Kancelaren Merkel dhe thotë se është “simboli moral për Evropën”

By | September 8, 2015