VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ekspozitë

Zvicër – Ftesë për hapjen e ekspozitës së piktorit SAM-Samedin Asllani

By | May 18, 2019

New York, ekspozohen fotografitë e David Bowiet në një stacion të metrosë

By | May 12, 2018

Sfidat e Llambi Blidos – Nga Andon Dede, Nju York

By | April 18, 2017

Xhorxh Tejmz – Fotografi shqiptar i Shtëpisë së Bardhë

By | November 7, 2016

Ekspozitë fotografike nga Kisha Katolike e Zvicrës: Nëna Tereza dhe Varfëria në Perëndim Nga Elida Buçpapaj

By | October 11, 2016

Ekspozitë në 100 vjetorin e Komisisë Letrare Shqipe

By | September 1, 2016

Fotot e tmerrëshme nga masakrat serbe ndaj popullit të pambrojtur shqiptar në Kosovë

By | April 14, 2016

Piktori shqiptar Gazmend Freitag në Vjenë – GJITHÇKA VALLËZIM – GJITHÇKA LËVIZJE!

By | March 20, 2016

Java e modës në Paris, shënohet 57-vjetori i kukullës së famshme “Barbie”

By | March 16, 2016