VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kim Mehmeti

Analistët që i fshehën popullit misionin e `qelbësirave` të Piktorit – Nga Kim Mehmeti

By | July 30, 2019

Opozita ‘dogji’ mandatet, ‘Rilindja’ është duke ‘djegur’ Shqipërinë – Nga Kim Mehmeti

By | July 14, 2019

Mbyllet me sukses Panairi Kombëtar i Librit, “Fieri 2019”. Ja fituesit e këtij edicioni

By | May 14, 2019

Kim Mehmeti: Rama nuk del dot nga politika, sepse është si prostitutat në shtëpitë publike, komandohet nga krimi

By | May 2, 2019

Kim Mehmeti: Një kryeministri nuk i ka hija sjellja si budallai i mëhallës

By | March 29, 2019

NË KUVEND ME SHKRIMTARIN KIM MEHMETI – Nga Kadri Tarelli

By | March 5, 2019

Kim Mehmeti: Edi Rames duhet me ligj t’i ndalohet politika

By | February 22, 2019

Publicisti Kim Mehmeti: Kush e merr seriozisht në Perëndim një kryeministër që thotë ‘gruas sime i ha…’

By | February 2, 2019

Intervista – Kim Mehmeti: Rama e shndërroi vendin në një hale, vetë është kthyer në kazanxhi

By | December 19, 2018

Kim Mehmeti: Të gjithë gënjejnë, gjuha shqipe nuk është zyrtarizuar

By | January 16, 2018

Tiranës e Prishtinës: Pse shtireni se nuk e keni ditur? – Nga KIM MEHMETI

By | March 3, 2017

Ishim dhe mbetëm popull të cilin, o e dëbojnë nga trojet e veta, o ai ikën nga vetvetja! – Nga Kim Mehmeti

By | December 19, 2016

Përjetuam një ‘humbje’, që mua si shqiptar të Maqedonisë, më bënë të ndjehem krenar! – Nga Kim Mehmeti

By | December 12, 2016

Kim Mehmeti: Ambasada e Shqipërisë në Shkup, si degë e BDI-së

By | April 25, 2016

Ja si reagon edhe Kim Mehmeti ndaj skandalit të përgjimeve të deputetes Ermira Mehmeti dhe zvkryeministrit Musa Xhaferi

By | March 31, 2016

Edi Rama dhe Kim Mehmeti – karrambol në promovimin e Xhungës

By | October 18, 2015