VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: prokurorët

Kurti: Nga Kosova nuk ikin kriminelët, por të ndershmit

By | April 11, 2019

Prokurorët ofrojnë format të kufizuar për intervistë me presidentin

By | August 2, 2018

Vetëvrasja e shoferit, reagon ministri Fatmir Xhafaj: I shokuar

By | June 30, 2018

Hajdarmataj: Prokurorët janë të pasigurt, kjo është arsyeja e zvarritjeve të hetimeve

By | April 21, 2018

SHBA, avokati privat i presidentit Trump nën hetim penal

By | April 14, 2018

Frikë nga përshkallëzimi i protestës në Tiranë, zbardhet urdhri i ri Policisë

By | April 2, 2018

Filter për SPAK? Prokurorët në Kushtetuese: Ligji na heq kompetencat (video)

By | December 19, 2017

Në gjyq për mashtrim, shqiptari Martin Shkreli shpërfill urdhrin e prokurorëve për të heshtur

By | July 6, 2017

Pasuritë përrallore të prokurorëve të Tiranës ! Prokurori që trashëgoi 10 apartamente dhe 10 dyqane!

By | June 7, 2017

Dy të arrestuar për plagosjen e Azem Vllasit

By | March 13, 2017

Presidenti Trump kërkon dorëheqje masive të prokurorëve

By | March 11, 2017

Zbardhen pasuritë, ja cilët janë prokurorët më të pasur

By | March 5, 2017

Fati i keq i prokurorëve të vrasjes së Azemit, fama dhe shkarkimet nga detyra

By | February 23, 2017

Kush janë dy prokurorët amerikanë që do monitorojnë Vetting-un

By | February 9, 2017

Spanjë, prokurorët kërkuan dy vjet burg për Neymarin

By | November 23, 2016

Reforma: Ja superpensionet e gjyqtarëve pas lënies së detyrës

By | August 21, 2016

Prokurorët spanjollë kërkojnë gjykimin e Neymarit

By | June 7, 2016