VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zviceranë

Troket dimri në Zvicër, reshje bore

By | September 6, 2019

Zviceranët kërkojnë një marrëveshje kuadër me Bashkimin Evropian

By | April 1, 2019

I jepet lamtumira e fundit djalit që u vra nga një plakë në Bazel (video)

By | March 23, 2019

Më 18 dhjetor 1879 lindi piktori gjenial bernez Paul Klee

By | December 18, 2018

(Video) Politikani zviceran Christoph Blocher bën shqiponjën dhe flet për Xhakën e Shaqirin: Nuk vranë askënd

By | July 1, 2018

Zvicerania kartëmonedha më e bukur në botë

By | April 8, 2018

Rritje e madhe e numrit të multimilionerëve në Zvicër

By | March 13, 2018

Fotoreportazh: E rrallë, njihuni me hotelin ku mund të pushoni në dy shtete njëkohësisht

By | January 20, 2018

Femrat zvicerane gjithnjë e më shumë në ushtri

By | January 14, 2018

Sherr masiv mes shqiptarëve, zviceranëve e serbëve, 4 të plagosur dhe 7 të arrestuar

By | December 24, 2017

Zvicra e gatshme të ndërmjetësojë për zgjidhjen e krizës së Koresë së Veriut

By | September 4, 2017

Flet për martesat me letra shqiptarja nga Maqedonia e lindur në Zvicër

By | June 12, 2017

ZVICRA E PESTË, DIASPORA E ZVICRËS, NË RRITJE

By | February 2, 2017