VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: David Bowie

Më 10 janar 2016 u nda nga jeta David Bowie, Duka i Bardhë i muzikës botërore

By | January 9, 2019

New York, ekspozohen fotografitë e David Bowiet në një stacion të metrosë

By | May 12, 2018

Pas Zelandës së Re dhe Australia hyn në vitin 2017. Prince e David Bowie nderohen me fishekzjarrë

By | December 31, 2016

Njerëzit e famshëm që ndërruan jetë më 2016

By | December 29, 2016

Albumi i Bowiet favorit për çmimin “Mercury”

By | August 4, 2016

Ja kujt ia la pas vdekjes pasurinë Duka i Bardhë, David Bowie

By | January 30, 2016

Jeta dhe vepra a pazakontë këngëtarit David Bowie

By | January 18, 2016

Trupi i David Bowiet digjet në Nju Jork

By | January 14, 2016

Edhe Shtëpia e Bardhë reagon për vdekjen e David Bowiet

By | January 12, 2016

Madonna për David Bowien: Isha me shumë fat që të takova ty

By | January 11, 2016

Ndërron jetë legjenda David Bowie

By | January 11, 2016