VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: skena politike

I diplomuar në Kembrixh, përfaqësoi Shqipërinë në Konferencën e Paqes, por u burgos nga komunistët. Historia e kryebashkiakut të Tiranës që vdiq në mjerim

By | February 15, 2020

Kosova me bardhësinë e borës dhe me ngricat e politikës – Nga Nue Oroshi

By | January 14, 2019

Çakordimi i skenës politike në Kosovë – Nga Nue Oroshi

By | December 27, 2018

Profil – Kush ishte Dritan Prifti, nga deklarata për votën e 71-të e Berishës në 2009 tek video e 21 Janarit

By | October 13, 2017

Poposki: Gruevski nuk do të kthehet më në skenën politike

By | January 9, 2017

Evropa përgatitet për fushatë disinformimi dhe propagande ruse

By | December 22, 2016

Arbana Xharra: Pa i largu cubat nga skena jone politike…

By | June 3, 2016

Vështrim – Kosova nuk është pronë private e askujt – Nga SKËNDER MULLIQI

By | August 28, 2015

Acarohen mosmarrëveshjet për kufirin detar mes Kroacisë dhe Sllovenisë

By | July 25, 2015