VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: PDK-LDK

Valdete Bajrami: Jemi koordinuar me disa deputetë të PDKsë e LDKsë për rrëzimin e Qeverisë

By | May 8, 2017

Në mbledhjen e Qeverisë erdhën vetëm ministrat e LDK-së: Demarkacioni procedohet të mërkurën pas votimit të mocionit

By | May 8, 2017

Sigurohen 40 firmat për seancën e rrëzimi të Qeverisë Mustafa

By | May 5, 2017

Die Weltwoche – UÇK-ja E THAÇIT KA DHËNË URDHRA PËR VRASJEN E POLITIKANËVE TË LDK-së

By | February 13, 2017

PDK-LDK kundër shndërrimit të FSK-së në ushtri

By | February 6, 2017

Kadri Veselit s’po i pritet për t’u bërë kryeministër – Nga Faton MEHMETI

By | October 24, 2016

Opozita në Kosovë – Mission Possible – Nga Skënder Buçpapaj

By | September 11, 2016

Dështimi i votimit në kuvend, fundi i koalicionit PDK-LDK – Nga Florim Zeqa

By | September 2, 2016

PDK-LDK premtuan 200 mijë vende të reja pune – ku janë?

By | August 20, 2016

Vetëvendosje: Nepotizimi PDK-LDK nën moton ‘Familja, prona, shteti’

By | April 19, 2016

Arbër Zaimi: Unë nuk e kam thyer asnjë ligj të Kosovës

By | March 22, 2016

PDK-LDK do të provojë ta zgjedhë Thaçin president javën e ardhshme

By | February 13, 2016

Analistët: Kriza e thellë politike rrezikon zgjedhjen e Presidentit të Kosovës

By | January 29, 2016

A po përdor pushteti skenarë të ndryshëm për t’ia zgjatë vetit pushtetin? – Nga Skënder MULLIQI

By | November 30, 2015

Hashim Thaçi, kryetar i urithëve të nëntokës së LDK-së! -nga FLORIM ZEQA

By | November 2, 2015

Riprocedimi i Gjykatës Speciale, dhunon kuvendin dhe suprimon sovranitetin e shtetit! – Nga FLORIM ZEQA

By | July 14, 2015