VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shqiptarët e Kosovës

Pse (përse) jemi kaq të poshtër, të pabesë dhe të pakurriz ne kosovarët….?! – Nga AGRON SHABANI

By | November 22, 2019

Jovanoviçi ia mbyll gojën Vuçiçit e Sheshelit në Kuvend: Kosova është shtet, e kemi humbur

By | June 2, 2019

TË NDARË DHE TË PËRÇARË?! – Nga FRANK SHKRELI

By | May 1, 2019

Kur Shqipëria përgatitej të ndërhynte në Kosovë – Nga Hajro Limaj*

By | March 25, 2019

Veprimtari Harry Bajraktari rrëfen për Rambujenë (video)

By | February 26, 2019

KOHA KUR PADITURIA E MJERIMI SHITEN SI MENÇURI E AVANGARDIZËM…? – Nga Reshat Nurboja

By | January 31, 2019

Ish-presidenti kroat, Mesiç: Me shkëmbimin territoresh nënkuptohet luftë, sepse askush nuk e jep tokën pa luftë (intervistë)

By | November 30, 2018

Zëri i Amerikës: Presidenti serb Nikoliç paralajmëron Kosovën pas incidentit me trenin

By | January 15, 2017

AMERIKA E KRIJOI SHTETIN KOSOVAR-THE KOSOVAR NATION, JO KURRFARË “KOMBI KOSOVAR”!!! – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | November 6, 2016

Ne Shqipërinë e kemi vend aleat, por kur flet në emër të Kosovës, është armiku ynë – Nga Jetlir Buja

By | October 17, 2016

Taulant Xhaka mbyll gojët e liga: Nuk jam kosovar, jam shqiptar nga trevat e Arbërisë… (foto)

By | October 15, 2016

Në kujtim të heroit Bekim Berisha – Nga NEXHMEDIN SPAHIU

By | August 16, 2016

Editorial: Ligji për të Huajt – Shqipëria i ‘kundërpërgjigjet’ Kosovës

By | June 18, 2016

Shiheni dokumentin: Një postim për enveristët e Kosovës

By | June 9, 2016

Edhe unë jam shqiptar Nga Vaclav Havel

By | May 9, 2016

Formacioni i Kosovës në Europian sipas mediave të huaja – fotot

By | May 3, 2016

11. LETER E HAPUN FQIUT TIM SERB – Nga SAMI REPISHTI*

By | April 22, 2016

Eksodi1999 – Nishani dekoron qytetin e Kukësit me “Nderi i Kombit”

By | April 16, 2016

Këndi i humorit: Gjatë një bisede me një vëlla nga Kosova

By | March 26, 2016

Demonstratat ’81, fillimi i fundit të Jugosllavisë (video)

By | March 12, 2016

Haradinaj: Jam proamerikan, por nuk e duam Serbinë në Kosovë

By | January 6, 2016

Vështrim – Shteti i Kosovës më shumë ka mbetur nocion abstrakt – Nga Skënder MULLIQI

By | October 15, 2015

Myslimanë ishin boshnjakët e jo shqiptarët – Nga GANI MEHMETAJ

By | August 10, 2015

LËVIZJA E LIRË E KOSOVARËVE, E DREJTË E PRIVUAR NGA BRUKSELI! – Nga FLORIM ZEQA

By | June 23, 2015