VOAL

VOAL

Pamfleti: Fazli Haxhiu krye-sekretar i UDB e OZNA në Prishtinë; i biri Baton Haxhiu, spiun i MUP e BIA serbe dhe këshilltar i Thaçit e Ramës

May 14, 2024
Send this to a friend