VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kasapi i Ballkanit

Christiane Amanpour në Twitter: Peter Handke mbështetës i Kasapit të Ballkanit s’ka busull morale!

By | October 13, 2019

KOSOVA NË RREZIK SI SHTET DHE KOMB NGA MAFIA POLITIKE!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | February 4, 2019

Zëri: Gjenerali serb rikthehet në vendin e krimit

By | April 10, 2016

Krimet e pandëshkuara të Millosheviçit – Nga VEHBI KAJTAZI

By | March 11, 2016