VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Stjepan Mesić

Edhe presidenti kroat Stjepan Mesić nuk ka si të mungojë në festimet e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës

By | June 12, 2019

(Video) Deklarata e javës:Ish-presidenti kroat Stipe Mesić: Në Kosovë nuk mund të realizohen as dëshirat e Milosheviçit dhe as të Vuçiçit !

By | December 2, 2018

Ish-presidenti kroat, Mesiç: Me shkëmbimin territoresh nënkuptohet luftë, sepse askush nuk e jep tokën pa luftë (intervistë)

By | November 30, 2018

Meta dekoron ish-Presidentin Mesiç: Millosheviçi donte të ndryshonte kufijtë, por Europa duhet…

By | November 28, 2018

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitarović dhe ish Presidenti i Kroacisë Stjepan Mesić bëjnë shqiponjën me duar! Zoti i bekoftë!

By | January 26, 2017