VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kërcënim

Vazhdon drama Hashim Thaçi – Alma Lama: A e denoncoi ambasadorja presidentin në Polici?

By | February 20, 2019

Pompeo në Bratisllavë: Evropa të rezistojë ndaj ndikimit rus dhe kinez

By | February 12, 2019

Kryeministri Haradinaj kërcënohet me jetë, shtohen masat e sigurisë ndaj tij

By | August 6, 2018

Zyrtarët e Havajit: Alarmi për raketë ishte një gabim

By | January 13, 2018

McMaster: SHBA duhet t’i kundërvihet “kërcënimit të ri” të Rusisë

By | January 3, 2018

Ministri i Brendshëm konfirmon: Kishte sinjale për shënjestrimin e Bashës nga ISIS

By | May 9, 2017

“Akuzoi Xhafajn, kërcënohet Xhavit Koni: Po erdhe në Shqipëri ta nxjerrim shpalljen te shtylla brenda ditës”

By | March 19, 2017

Qeveria e opozita përplasen në distancë se kush po e destabilizon vendin si më ‘97

By | March 18, 2017

Demarkacioni ‘shton kërcënimet’ ndaj deputetëve

By | March 1, 2017

Nikoliçi në KS të OKB-së: Ushtria e Kosovës do ta destabilizonte rajonin

By | February 27, 2017

Meksika do t’i kundërpërgjigjet veprimit të Trumpit për murin

By | February 25, 2017

Kërcënohet me jetën e fëmijëve gazetarja Arbana Xharra

By | February 20, 2017

Publikoi të dhëna për mungesat në punë të Odeta Nishanit, kërcënohet gazetari

By | February 15, 2017

Trump: terrorizmi, kërcënim për lirinë fetare

By | February 2, 2017

Video/ Anonymous kërcënon qeverinë shqiptare

By | December 9, 2016

Kërcënohet Adriatik Llalla, kryeprokurori detyrohet të largojë familjen nga Shqipëria

By | September 24, 2016

Identifikohen autorët e kërcënimit të Adriatik Llallës

By | September 24, 2016

Terror i përditshëm, shantazh, linçim, kërcënim! – Nga Arbana Xharra

By | March 21, 2016

Arben Ristani kërcënon me vdekje gazetarin Nebil Çika: Do të var për gjuhe, ndërsa një gardist i Ramës qëllon me bërryl Shkrelin!

By | March 11, 2016

Kërcënohet me jetë Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri. Emaili i kërcënimit: Tani e keni radhën ju /FOTO

By | November 14, 2015

Ngrihet akuzë ndaj personit që kërcënoi me jetë Obamën

By | July 6, 2015

SHBA: Gjasat për luftë me Rusinë dhe Kinën po rriten

By | July 2, 2015

NEW YORK TIMES: GAZETARJA SHQIPTARE KËRCËNOHET NGA ISIS

By | June 5, 2015