VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mike Pompeo

SHBA dhe vendet baltike kundër rishkrimit të historisë nga Rusia

By | July 23, 2020

Pompeo: SHBA kurrë nuk do ta harrojë tragjedinë në Srebrenicë

By | July 11, 2020

VIDEO – Palmer: SHBA pranë Ballkanit edhe në kohërat e pandemisë

By | April 16, 2020

Letargji e papranueshme e Komunitetit Shqiptaro-Amerikan Për dijeni Sekretarit të Shtetit të SHBA Z. Mike Pompeo Nga Elida Buçpapaj

By | February 26, 2020

Mike Pompeo letër Albin Kurtit: Heqja e tarifave dhe marrëveshja me Serbinë të jenë përparësi

By | February 13, 2020

Krimea e humbur dhe Kosova e fituar… – Esé nga REX KASUMAJ

By | February 8, 2020

Pompeo: Partia Komuniste e Kinës, kërcënimi më i madh i kësaj epoke

By | January 30, 2020

Irani po e minon procesin e paqes në Afganistan, thotë Pompeo

By | January 8, 2020

Pompeo: Vrasja e Soleimanit shmangu një sulm të pritshëm

By | January 3, 2020

Pompeo: NATO të ndryshojë, ndryshe rrezikon të vjetërohet

By | November 8, 2019

SHBA paralajmërojnë Gjermaninë: Kujdes nga kërcënimi rus

By | November 7, 2019

SEKRETARI AMERIKAN I SHTETIT MIKE POMPEO ANASHKALON SHQIPËRINË DHE KOSOVËN – Nga Frank Shkreli

By | September 27, 2019

SHBA fuqizon masat kundër terrorizmit

By | September 11, 2019

Zëri i Amerikës – Pompeo: Njohja reciproke në bazë të normalizimit të marrëdhënieve Serbi – Kosovë

By | August 21, 2019

Vuçiq do të takohet me sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo

By | August 19, 2019

Ambasadorja e re amerikane në Tiranë merr këshillat e fundit nga Mike Pompeo

By | August 10, 2019

Trump nënshkruan Marrëveshjen e Ekstradimit me Kosovën

By | June 18, 2019

(video) Pompeo: Shtetet e Bashkuara dhe Zvicra janë partnerë të natyrshëm

By | June 2, 2019

Sekretari Pompeo në takimin e Bilderbergut në Zvicër

By | June 2, 2019

SHBA, Rusia angazhohen për përmirësimin e marrëdhënieve

By | May 14, 2019

Irani – temë diskutimesh në takimet e sekretarit Pompeo me presidentin rus, Putin

By | May 14, 2019

Pompeo niset drejt Brukselit para bisedimeve me Putinin në Rusi

By | May 13, 2019

Sekretari Pompeo drejt Moskës për takime me Presidentin Putin dhe Ministrin Lavrov

By | May 12, 2019

Pompeo kërkon që “rusët të largohen” nga Venezuela

By | May 6, 2019