VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: rus

Pompeo në Bratisllavë: Evropa të rezistojë ndaj ndikimit rus dhe kinez

By | February 12, 2019

Novichok, vrasësi i heshtur rus që po terrorizon botën!

By | March 15, 2018

Spanja arreston një programues rus kompjuterash

By | April 10, 2017

Aeroplani luftarak rus fluturon 3 metra afër avionit zbulues amerikan

By | September 8, 2016