VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: eksportet

Mbi 150 tonë bimë mjekësore shqiptare u eksportuan në SHBA e Gjermani në mars

By | April 16, 2020

Zëri i Amerikës – Tiranë: Dobësimi i pazakontë i euros dhe forcimi paradoksal i lekut

By | August 15, 2019

Shënohet rritje e eksporteve të kompanive turke në Ballkan

By | June 16, 2018

Eksporti zviceran në rritje, importi në rënie

By | March 20, 2018

BE përgatitet për kundërmasa ndaj SHBA-ve për tarifat doganore

By | March 7, 2018

OKB miraton “sanksione të ashpra” kundër Koresë së Veriut

By | September 12, 2017

Kosova importon miellin e cilësisë më të dobët nga Serbia

By | March 6, 2017

Meksika do t’i kundërpërgjigjet veprimit të Trumpit për murin

By | February 25, 2017

Bien shkëmbimet Shqipëri-Kosovë, bizneset ‘frikë’ nga serbët

By | January 13, 2017

2016 – Bien eksportet e Shqipërisë me Kosovën, rriten ato me Serbinë

By | December 26, 2016