VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: taksa

Ministri serb: Reciprociteti më i keq se sa taksa 100%, do të ketë zero tregti me Kosovën

By | April 4, 2020

“Taksa,” Amerika, dhe Kosova: Përthyerja e Marrëdhënieve Transatlantike Nga Faton Bislimi

By | March 5, 2020

Fluturimi drejt Hagës – Haradinaj, mesazh pak para nisjes. Ja çfarë thotë

By | July 23, 2019

Vuçiçi planifikon të fillojë debatin e brendshëm për Kosovën

By | February 25, 2019

Taksa nuk i pakëson mallrat e Serbisë në Kosovë

By | February 20, 2019

Haradinaj: Kush flet për ndryshimin e kufijve, armik i Kosovës

By | February 11, 2019

Veseli thërret në takim urgjent krerët e shtetit, diskutohet për taksën

By | February 11, 2019

Gueterres: Taksa po rrit tensionet mes Serbisë dhe Kosovës

By | February 6, 2019

Opozita i kërkon Qeverisë të japë dorëheqje

By | January 31, 2019

Haradinaj: Nëse prishet koalicioni taksa mbetet deri në verë

By | January 29, 2019

Haradinaj letër ambasadorëve të Quint-it dhe BE-së: Ja si mund të hiqet taksa

By | January 28, 2019

Haradinaj: Nuk shfuqizohet taksa ndaj importeve serbe pa njohje reciproke

By | January 15, 2019

Rritet konsumimi i produkteve vendore dhe numri i të punësuarve

By | December 17, 2018

Qeveria po shqyrton vendosjen e reciprocitetit të plotë ndaj Serbisë

By | December 10, 2018

Haradinaj përsërit: Taksa anulohet kur Serbia ta njohë Kosovën

By | December 3, 2018

“KAZANI ME PLEH” DHE “GOMARI ME SAMAR” I EDI RAMËS – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | November 27, 2018

Haradinaj: Po bisedimeve me Serbinë – por me paprekshmëri të asaj që kemi krijuar

By | November 15, 2018

Vuçiq dhe Merkel ja çfarë biseduan për Kosovën

By | November 11, 2018

EMRAT – Cilët janë deputetët që futën pa doganë makina 100 mijë euroshe

By | June 16, 2018

Kurti-Ramës: Hiqe taksën e Rrugës së Kombit- Taksa është e shtrenjtë, kosovarët nuk janë të pasur

By | April 4, 2018

Reuters shkrim për protestën e djeshme në Kukës: Qytetarët ndeshen me policinë për taksën

By | April 1, 2018

Vit i ri sjell rregulla të reja, nga sot priten ndryshime të mëdha në botë

By | January 1, 2018

SHBA: Senati e miratoi reformën e taksave

By | December 20, 2017

Meksika do t’i kundërpërgjigjet veprimit të Trumpit për murin

By | February 25, 2017