VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SHËRBIMI SEKRET

Trumpi shkarkon drejtorin e Shërbimit Sekret

By | April 9, 2019

Irakli Koçollari: Si funksiononte shërbimi sekret i Skënderbeut

By | November 7, 2018

Paketa të dyshimta dërguar ish-sekretares së shtetit Clinton, ish-presidentit Obama, redaksisë së CNN në Nju Jork

By | October 24, 2018

Reagon Fetullah Gulen për deportimet e njerëzve të tij nga Kosova (video)

By | April 3, 2018

Berlini në qendër të vëmendjes së shërbimeve sekrete ruse

By | March 1, 2018

CIA: Më 1990 Alia luftonte ende për pushtet, ja si nis eksodi dhe tentativat e regjimit për të ndalur mësymjet e qytetarëve drejt ambasadave

By | January 25, 2018

CIA: Ja mjerimi ekonomik që kapi Shqipërinë, Shehu ndante misër me racione, Hoxha shiti lirinë e shqiptarëve te Moska

By | January 21, 2018

CIA, amerikanët dyshime se Shehu u vra, ja përplasjet e Ramiz Alisë me Nexhmije Hoxhën për të marrë pushtetin

By | January 14, 2018

CIA: ja pse Moska nuk tregoi përkushtimin e duhur ndaj Shqipërisë, Greqia mbështeste largimin e Hoxhës

By | January 9, 2018

CIA, ja cilët ishin shqiptarët e parë që bashkëpunuan me SHBA, 4 mijë persona u rekrutuan nga shërbimet greke e jugosllave

By | December 30, 2017

CIA, ja rreziku që i kanosej vendit nga rrëzimi i Hoxhës, amerikanët frikë për pushtim nga fqinjët, plani që diskutonin për shpalljen e pavarësisë

By | December 28, 2017

Si ziheshin në kurth diplomatët e huaj nëpërmjet seksit, sekretet e historisë së KGB-së

By | December 22, 2017

CIA, ja si ndryshoi plani i SHBA për rrëzimin e Hoxhës, në lojë u futën britanikët, 8 agjentë amerikanë u dënuan me vdekje

By | December 19, 2017

CIA: SHBA informacione për arrestimin e Hoxhës më 1950, ja si agjentët e UDB u strehuan në Shqipëri dhe lëvizjet e të arratisurve kundër regjimit

By | September 20, 2017

A MUND TË ISHTE PARANDALUAR LUFTA E DYTË BOTËRORE?

By | August 2, 2017

Më 8 maj 1990 Ramiz Alia ndryshoi ligjin për kalimin e paligjshëm të kufirit, ja bilanci i vrasjeve në kufi nga regjimi komunist

By | May 8, 2017

Milaim Zeka i përgjigjet Lutfi: LDK-ja kishte shërbim sekret, ja kush ishte shefi

By | March 23, 2017

Përforcohet siguria në Shtëpinë e Bardhë

By | March 20, 2017

U arrestua personi që depërtoi në kompleksin e Shtëpisë së Bardhë

By | March 12, 2017

Arrestohet një njeri, hyri në Shtëpinë e Bardhë me një çantë në shpinë

By | March 11, 2017

Mediat: Rama e shkarkoi Tahirin me kërkesë të shërbimeve sekrete

By | March 11, 2017

Norvegjia dyshon se inteligjenca ruse është përfshirë në piraterim emailesh

By | February 3, 2017

Mbyllet e rihapet Shtëpia e Bardhë pas një incidenti pa pasoja

By | May 21, 2016

Paralajmërime për cyber-ofensivë nga Rusia

By | May 14, 2016