VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lëndë plasëse

Ekstremi i djathtë përpiqet të shfrytëzojë frikën dhe pasigurinë nga COVID-19

By | April 24, 2020

Autoritetet hetojnë, presidenti komenton mbi bombat postare

By | October 25, 2018

Paketa të dyshimta dërguar ish-sekretares së shtetit Clinton, ish-presidentit Obama, redaksisë së CNN në Nju Jork

By | October 24, 2018

Shpërthimi me tritol në Bulqizë, policia jep detaje

By | June 30, 2018

Shpërthen valixhja pranë teatrit Skampa në Elbasan

By | May 6, 2017

Eksploziv autobusit të funeralit në Tiranë

By | August 25, 2016

Eksploziv makinës së gazetarit, ja dëshmia e Papadhimitrit në polici

By | June 21, 2016

Tiranë: Policia kapi dy trafikantë, mitrolozë, murtaja, dinamit e mijëra fishekë

By | May 21, 2016

Bosnje – sulmohet me lëndë shpërthyese gjenerali Ante Jeleç

By | November 21, 2015