VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: hapja e dosjeve

MISION: KUJTESA DHE E VËRTETA – Libri, dosja dhe djajtë – Nga Visar Zhiti

By | April 12, 2019

Tiranë: Dosjet e Sigurimit trazojnë ndjenjat e të dënuarve politikë

By | August 20, 2018

Kush e spiunoi Aleksandër Meksin, ish-Kryeministri: Edhe dhuratat që të sillnin i blinin me lekët e Sigurimit

By | February 20, 2018

Tërmkolli: Komandantët ia bënë njëri-tjetrit dosjet për Gjykatën Speciale (Video)

By | March 1, 2017

100 vjetori i Musine Kokalarit – Rama: Hapja e dosjeve nis me të, kapitull i ri në historinë tonë

By | February 10, 2017

Hapen dosjet – Dhjetëra gjyqtarë në Shqipëri nuk justifikojnë pasurinë

By | February 8, 2017

Gentiana Sula: “Hapja e dosjeve të komunizmit mund të sjellë edhe trazira në shoqëri”

By | January 26, 2017

Pa desigurimsizim, nuk ka dekomunistizim – Nga Skënder Buçpapaj

By | November 20, 2016

Daut Gumeni: Hapja e dosjeve” po shtyhet se qeveria tallet me programin e vet

By | June 16, 2016

Edhe hapja e dosjeve dhe të zhdukurit në kalenda?! – Nga BEN ANDONI

By | February 14, 2016

Ambasadori gjerman: Qeveria t’i hapë rrugë hapjes së dosjeve, politikanët e korruptuar po pengojnë reformën në drejtësi

By | January 14, 2016

Keda Kaceli: Heshtja jonë – vrastare e moralit dhe bashkëpuntore e krimit (Intervistë)

By | December 13, 2015

Elida Buçpapaj:Kryeministri Sali Berisha emëroi për 8 vjet Ambasador në Zvicër Mehmet Elezin, një ish-çensor të KQPSH, të pakonvertuar kurrë –

By | December 8, 2015

Një ish-i persekutuar i shkruan Komisionerit Hahn për hapjen e dosjeve dhe Ligjin e Lustracionit: I persekutuar kam qenë – i persekutuar jam

By | November 20, 2015

Hapja e dosjeve, Raunig paralajmëron: Informacioni që do të publikohet ka natyrë delikate

By | October 16, 2015

Mazhoranca tërhiqet nga hapja e dosjeve pas presioneve të deputetëve spiunë

By | September 20, 2015

HAPNI DOSJET! ASNJË LËSHIM! BASHKIMI EUROPJAN NUK ASHT ANDERR! – Nga FRITZ RADOVANI

By | June 26, 2015