VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nebil Çika

Ndal rikthimit në pushtet të kriminelëve të Sigurimit të Shtetit! – Është e dokumentuar botërisht pjesëmarrja e Diana Çulit në krimet e komunizmit

By | October 10, 2019

Tiranë: Dosjet e Sigurimit trazojnë ndjenjat e të dënuarve politikë

By | August 20, 2018

Krim kundër njerëzimit i Byrosë Politike – Ekzekutimi i 22 intelektualëve për “bombën” në Ambasaden Sovjetike

By | February 28, 2018

Dekomunistizimi, punë e pambaruar e PD-së – Nga Nebil Çika

By | November 28, 2017

Studimi i fotografisë historike të Kol Macës

By | November 20, 2017

TELEGRAM PËRGJIGJE NEBIL ÇIKËS – Nga REXHEP SHAHU

By | September 26, 2017

LETËR HAVZI NELËS – I DASHUR HAVZI, NUK ANKOHEM PËR NEBILAT – Nga REXHEP SHAHU

By | September 21, 2017

Sali Berisha ! Problemi dhe zgjidhja ! Nga Nebil Çika

By | May 30, 2016

Sovranitet i leshit: Po të mos ishte SHBA do ishim Greqi ose Serbi sot Nga Nebil Çika

By | May 12, 2016

Arben Ristani kërcënon me vdekje gazetarin Nebil Çika: Do të var për gjuhe, ndërsa një gardist i Ramës qëllon me bërryl Shkrelin!

By | March 11, 2016

Reagon Unioni i Gazetarëve Shqiptarë: Dhuna e Ristanit kundër Nebil Çikës dhe Edi Ramës kundër Simon Shkrelit

By | March 11, 2016

GËZIM PESHKËPIA: Komandanti i burgut që nuk më denoncoi kur shava nga nëna Enver Hoxhën – Gjermanët i barazojnë te dy diktaturat, atë komuniste dhe ate naziste

By | January 20, 2016

Visar Zhiti : Sokol Sokolit dhe Tom Ndojës ua nxorrën sytë para pushkatimit Intervistoi: NEBIL ÇIKA

By | December 22, 2015

Gazetari i shquar Nebil Çika – Pushkatohet nga komunistët më 17 nëntor 1944

By | August 20, 2015