VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Daut Gumeni

Dorëhiqet Daut Gumeni nga Autoriteti i Dosjeve: Na vunë aty për të mos zbuluar asgjë, asnjë zyrtar s’është verifikuar

By | May 11, 2018

Daut Gumeni: Ish i internuari në Kampin e Tepelenës tregon tmerret që pa: Vdisnin fëmijë dhe gratë e reja

By | April 7, 2018

Intervista – Gumeni: “Të amendohet ligji që pengon zbardhjen e së shkuarës së shtetarëve”

By | October 12, 2017

Hapja e Dosjeve – Trondit Gumeni: Do iki, na kanë vënë të mos zbulojmë asgjë. Asnjë ministër i verifikuar

By | October 10, 2017

KUVENDI I REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË MIRATON KOMISIONIN PËR HAPJEN E DOSJEVE – Nga Frank Shkreli

By | November 18, 2016

PER ATA QE SHQETËSOHEN NGA DEKORIMI I MARTIRËVE! – Nga Islam Spahiu- Ish i dënuar politik

By | November 2, 2016

Sami Dangëllia, shqiptari që bëri burg dyfishin e Mandelës – Nga Daut Gumeni

By | August 13, 2016

Daut Gumeni: Hapja e dosjeve” po shtyhet se qeveria tallet me programin e vet

By | June 16, 2016

Daut Gumeni pritet të jetë kryehapësi i Dosjeve të Sigurimit

By | October 11, 2015