VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Keda Kaceli

Keda Kaceli: “Ju rrëfej debatin me djalin e Enver Hoxhës në aeroportin e Milanos, më ofendoi me fjalor rruge”

By | April 29, 2018

Unë e mbesa e të pushkatuarit u përballa me të birin e diktatorit Enver Hoxha në Malpensa Nga Keda Kaceli

By | March 16, 2017

Keda Kaceli: Heshtja jonë – vrastare e moralit dhe bashkëpuntore e krimit (Intervistë)

By | December 13, 2015