VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Reuters

OKB: Ne menyre dramatike po bie numri i banoreve ne shtetet e Ballkanit

By | October 25, 2019

(Video) Arkiv: Reuter dhe Zëri i Amerikës fokusohen tek fjalimi kritik i shkrimtarit Dritero Agolli në Kongresin e 10-të të PPSH

By | May 21, 2019

‘Reuters’ shpall foto jave spërkatjen e Ramës me bojë

By | February 18, 2019

Reuters shkrim për protestën e djeshme në Kukës: Qytetarët ndeshen me policinë për taksën

By | April 1, 2018

Reuters: Tokën do ia marrë Mali i Zi, shtëpia i mbetet në Kosovë

By | August 31, 2016

ISIS merr pësipër sulmin ndaj avionit me 224 udhëtarë, Kajro e përgënjeshtron

By | October 31, 2015

Foto që ka bërë histori: Ja kush është autori i kësaj fotografije!

By | October 21, 2015

Marksisti i Londrës Nga William James, Reuters

By | September 28, 2015

Gazetarja hungareze që i vuri stërkëmbëshin një refugjati me fëmijën u pushua nga puna (video)

By | September 9, 2015

Isa Mustafa dhe tenderi që i dha djalit të tij bëhen lajm në mediat botërore

By | August 25, 2015

Femrat shqiptare, ndër viktimat e para të trafikimit seksual në Britani

By | July 17, 2015

Zyrih – Zvicra thotë se e ekstradoi në SHBA zyrtarin e FIFA-s

By | July 16, 2015

Ekspertët – Grexit jo sot, por më vonë

By | July 15, 2015

New York Times: Mosvotimi i Speciales – goditje për marrëdhëniet e Kosovës me SHBA dhe BE

By | June 27, 2015

S&P – GREQIA I FUNDOS EDHE VENDET E TJERA TË EVROPËS JUGLINDORE

By | June 25, 2015

Avokati: Akuzat e Shqipërisë kundër biznesmenit Becchetti – të pabaza

By | June 16, 2015