VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ERDOGAN

Erdogani nis strategjinë për Turqinë pas fitores në referendum

By | April 17, 2017

Erdogan fajëson Holandën për Masakrën e Srebrenicës

By | March 14, 2017

Liderë të Izraelit, Turqisë e Gjermanisë mblidhen në Rusi

By | March 9, 2017

Sali Berisha: Donald Trump e kam mik. Clinton më mori në telefon, po unë e refuzova. Çlirim Peka: Erdogan do rrafshonte Beogradin…

By | January 27, 2017

A do të ndodhë me Turqinë skandali i parë i epokës Trump?

By | January 26, 2017

Mozambiku, gjiganti i së ardhmes në sektorin e gazit natyror

By | January 24, 2017

Erdogan-Nishanit: Shqipëria të “pastrojë” lidhjet e Gylen

By | December 21, 2016

Turqia përkujton 78-vjetorin e ndarjes nga jeta të Ataturkut

By | November 10, 2016

Presidenti Erdogan uron Trumpin në bisedë telefonike

By | November 9, 2016

Udhëheqësit botërorë dënojnë arrestimin e ligjvënësve kurdë në Turqi

By | November 5, 2016

Erdogani sfidon Irakun: Do të marrim pjesë në ofensivën për Mosulin

By | October 15, 2016

Italia heton djalin e Erdogan, Presidenti turk përplaset me Renzin

By | August 2, 2016

Si shpëtoi avioni ku ishte Erdogan: Avionët gjuajtës sulmuan avionin e tij

By | July 18, 2016

Presidenti Erdogan takim me Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama

By | June 29, 2016

Kremlini: ErdoganI i kërkoI falje Rusisë

By | June 27, 2016

Marionetat shqiptare të Erdoganit – Nga Arbana Xharra

By | April 26, 2016

Paragrafi gjerman i fyerjes dhe pasojat e tij

By | April 16, 2016

Erdogani dorëzon padi kundër një komediani gjerman

By | April 12, 2016

Erdogani i Turqisë është i detyruar të reformohet ose në të kundërt, të dorëhiqet Nga Mort Abramowitz dhe Eric Edelman*

By | March 28, 2016

Erdogani përshëndeti rihapjen e xhamisë së restauruar të Emin Pashës në Prizren

By | March 16, 2016

Erdogani: Kurrë nuk do ta gjunjëzojnë Turqinë

By | March 15, 2016

Erdogan kërcënon për dëbimin e 2 milionë e gjysmë emigrantëve sirianë

By | February 11, 2016

Erdogan: ISIS naftën që nxjerr ia shet Asadit

By | November 26, 2015