VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Grabar-Kitaroviç

Zgjedhjet presidenciale në Kroaci (nga prizmi shkencor ose politologjik) – Nga AGRON SHABANI

By | December 21, 2019

Takim në Tiranë i krerëve të shteteve të Ballkanit

By | May 8, 2019

Presidenti Meta dhe homologia kroate vizitojnë “oazin e shqiptarëve” në Kroaci

By | November 21, 2018

Meta vlerëson Kitaroviçin me “Dekoratën e Flamurit”: Me fat që kemi miq të tillë të mirë

By | July 19, 2018

Grabar-Kitaroviç: Dy vite për zgjidhjen e çështjeve kufitare

By | February 12, 2018

Kroacia në dritën e 26 vjetorit të pavarësisë së saj shtetrore, nacionale dhe politike – Nga Agron Shabani

By | January 18, 2018

Meta takon presidenten e Kroacisë, ja çfarë u vendos

By | January 12, 2018

Grabar-Kitaroviç: “Kroacia e vlerëson mbështetjen e Turqisë në kohëra të vështira”

By | January 10, 2018

Erdogan dhe Grabar – Kitaroviç biseduan edhe mbi luftën kundër terrorizmit

By | January 9, 2018

Presidentja e Kroacisë nesër vizitë në Turqi

By | January 8, 2018

Rriten tensionet Kroaci-Serbi pas vendimit të Gjykatës së Hagës

By | November 30, 2017

Presidentja e Kroacisë: Shumë ujë do rrjedhë në Danub para se të jemi miq me Serbinë

By | November 19, 2017

Edhe një herë për nismën e tre deteve dhe Shqipërinë – Nga SHABAN MURATI

By | July 10, 2017

Thaçi në Zagreb: Deklarata e Vuçiçit gjatë betimit ishte për përdorim të brendshëm

By | June 1, 2017

MË 11 JANAR 2015 KOLINDA GRABAR KITAROVIC ZGJIDHEJ PRESIDENTJA E PARË GRUA E KROACISË

By | January 11, 2017

Grabar-Kitaroviçi mandaton Plenkoviçin për krijimin e qeverisë kroate

By | October 10, 2016

Presidentja kroate Kitaroviç: Turqia i përket Evropës

By | April 27, 2016

Katovica, nisma e presidentes kroate duhet përkrahur – Nga SHABAN MURATI

By | November 30, 2015