VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Turqi-SHBA

Çaushoglu: “Turqia do të bashkëpunojë me OKB-në rreth hetimit për vrasjen e Khashoggit”

By | October 23, 2018

Ankaraja në kursin e përplasjes me Uashingtonin

By | August 7, 2018

A po afrohet Ankaraja me Moskën, si reagim ndaj kërcënimit amerikan?

By | July 31, 2018

Erdogani dhe Trumpi riafirmojnë luftën e përbashkët kundër terrorizmit

By | May 17, 2017

Yıldırım uron Trumpin: Do të hapni një faqe të re për miqësinë Turqi-SHBA

By | November 9, 2016