VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjorge Ivanov

Ivanovi nuk i dekreton ligjet me emrin Maqedonia e Veriut

By | March 11, 2019

Gjorge Ivanov: Korrigjimi i kufijve, me pasoja zinxhirë në Ballkan dhe më gjerë

By | August 17, 2018

Rama, Ivanov dhe liderë të tjerë botërorë urojnë presidentin Erdogan për suksesin në zgjedhje

By | June 24, 2018

Ligji për gjuhën shqipe pret zgjedhjet e reja presidenciale?

By | June 10, 2018

Mbi 35 mijë amendamente bllokojnë zyrtarizimin e shqipes

By | January 29, 2018

Moskë, Ivanov takon presidentin rus Putin

By | May 24, 2017

Rama uron Erdoganin për suksesin në referendum

By | April 19, 2017

EU Observer: Ivanov i bllokon shqiptarët të inkuadrohen në qeverisjen e shtetit

By | April 4, 2017

Tusk – Ivanovit: Kur ta gjeni zgjidhjen e duhur, do të keni mbështetjen tonë

By | April 3, 2017

Ivanov: Nuk jap mandat pa u dënuar dhe hedhur poshtë platforma e Tiranës

By | March 21, 2017

Ivanovi refuzon t’ia japë Zaevit mandatin, Parlamenti mund të mblidhet së shpejti

By | March 13, 2017

Ivanov: Armata e gatshme të mbrojë integritetin e Maqedonisë

By | March 10, 2017

Gjermania fton Ivanovin të tërheqë vendimin

By | March 9, 2017

Ivanovi i shkruan SHBA-së, BE-së, NATO-s dhe Turqisë – kërkon të dënohet platforma shqiptare

By | March 7, 2017

Maqedoni: Paqartësitë e krizës politike, tensionojnë situatën

By | March 6, 2017

Thaçi: Presidenti Ivanov abuzoi me Kushtetutën dhe ligjet

By | March 2, 2017

Ivanovi: “Nuk do të lejojmë shtet binacional, ky është shtet unitar”

By | December 29, 2016

Nikoliç: Prishtina të heqë dorë nga kërkesa për pavarësi të plotë të Kosovës

By | October 28, 2016

Ivanov: Grupi i armatosur nga Kosova donte ndarjen e Maqedonisë

By | June 25, 2016

Qytetarët e Shkupit vazhdojnë protestat kundër Ivanovit

By | April 20, 2016